Haber

Akşener’le öğretmeninin ‘cumhurbaşkanı’ diyaloğu: Hocam buraya girmesek…

İYİ Parti Genel Lideri Meral Akşener Validebağ Huzurevi’nde kalan ortaokul öğretmeni Zerrin Köksal’ı ziyaret etti. Ziyaret sırasında Köksal, Akşener’den bahsederek, “İYİ Parti’yi kurarak da çok hoş başarılara ulaşacak inşallah. İstikbalin reis-i cumhuru, başbakanı” dedi. Bu sözlerin ardından Akşener’in, “Hocam buraya girmesek” sözlerini kullandı.

Meral Akşener, beraberindeki partili bir kümeyle İzmit Ortaokulundan öğretmeni olan ve Validebağ Huzurevinde kalan 97 yaşındaki Zerrin Köksal’ı ziyaret ederek elini öptü. Akşener, Köksal ve diğer huzurevi sakinleri ile bir süre sohbet etti.

‘MERALCİĞİM YETERLİ BİR AİLENİN KIZIDIR’

Validebağ Huzurevi’nin çok hoş bir yer olduğunu söyleyen Akşener, siyasete başlamadan evvel, Acıbadem’de oturduğu dönemde buraya çok gelip gittiğini anlattı. Meral Akşener’in öğretmeni Zerrin Köksal ise “Meralciğim iyi bir ailenin kızıdır. Kendisi çok çok iyidir. Tahmin edemeyeceğiniz kadar çok iyi bir insan, çok sevdiğim bir öğrenciydi. İYİ Parti’yi kurarak da çok güzel başarılara ulaşacak inşallah. İstikbalin reis-i cumhuru, başbakanı” dedi.

Öğretmeninin kelamları üzerine Akşener, “Hocam buraya girmesek” diye karşılık verdi. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu