Haber

AK Kadın’dan deprem seferberliği

BURSA (İGFA) – AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Ayşe Keşir öncülüğünde başlatılan ‘Sıcak Sofraları Yeniden Yap’ Projesi ile bölgede ‘mutfak seti kampanyası’ başlatıldı.

Asrın felaketinin yaşandığı ilk andan itibaren tüm kademeleriyle sahada olan AK Parti, başta kadın kolları olmak üzere kadın ve çocukların ihtiyaçlarının tespiti ve temini için seferber oldu.

Çadır kentlerin kurulması ve kısa sürede konteyner kentlere geçiş, muhtaçlığı farklı bir noktaya getirdi. AK Parti Bursa Milletvekili ve Genel Merkez Kadın Kolları Teşkilat Başkanı Emine Yavuz Gözgeç, saha çalışmalarında diğer ihtiyaçların yanı sıra bölgedeki kadınların günlük yaşamlarına devam edebilmeleri için mutfak gereçleri temininde de sıkıntı yaşadıklarını belirtti. sağlıklı bir şekilde. Gözgeç, “Bu doğrultuda Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığı olarak Türkiye genelindeki il ve ilçe teşkilatlarımızı kapsayan yeni bir kampanya başlattık. ‘Sıcak Masaları Yeniden Yap’ kampanyası kapsamında hazırlanan mutfak takımları, çadır ya da konteyner kentlerde yaşayan depremzedelere ulaştırılacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu