Teknoloji

Yeni CEO Açıkladı: Twitter 2.0 Tam Olarak Neyi Amaçlıyor?

Geçtiğimiz hafta sizlerle paylaştığımız bir haberde Twitter’ın yeni CEO’su Linda Yaccarino‘nin resmi açılışını yaptı ve hatta ilk perdesini gerçekleştirdi. hakkında konuştuk . En son haberler, CEO’nun artık Twitter’da dönüşümü. hazır olduğunubu ortaya çıkarıyor.

Linda Yaccarino, tüm Twitter çalışanlarına bir e-posta gönderdi. Elon Musk tarafından da zaman zaman kullanılan bu e-postada, ” heyecan 2.0“Tam olarak nelerin hedeflendiği ve yenilenen platformun son kullanıcıya neler sunacağı çok net bir şekilde anlatılmış durumda. Gelin o e-postaya daha yakından bakalım.

Twitter 2.0 “dünyanın en doğru gerçek zamanlı bilgi kaynağı” olacak!

Çalışanlara gönderdiği e-postada çokça tez cümlesi kuran Yaccarino, Twitter 2.0 misyonunun ” Dünyanın en doğru gerçek zamanlı bilgi kaynağı Ayrıca, “iletişim için küresel bir şehir meydanı haline gelmek” istediklerini söyledi. Twitter CEO’su bunun ancak mümkün olduğunu söyledi. çalışanların motivasyonu ile mümkün olacağını da sözlerine ekledi. Tarih yazmanın eşiğinde olduklarına değinen CEO, platformun başarısının tüm çalışanların sorumluluğunda olduğunu da belirtti.

Twitter CEO’su Linda Yaccarino’nun çalışanlara gönderdiği e-posta:

Twitter 2.0’ı Birlikte İnşa Etmek!

Elon, uzay araştırmalarından elektrikli araçlara kadar bu endüstrilerin dönüşüme ihtiyacı olduğunu biliyordu ve bu yüzden yaptı. Daha yakın zamanlarda, küresel şehir meydanının (Twitter), bizim için en önemli olan şeyler hakkında filtrelenmemiş bilgi alışverişi ve açık diyalog yoluyla uygarlığı ilerletmek için dönüşüme ihtiyacı olduğu giderek daha açık hale geldi.

Twitter 2.0’a girin.

Twitter, dünyanın en özgün gerçek zamanlı bilgi kaynağı ve iletişim için küresel bir kent meydanı olma misyonundadır. Tarih yazmanın eşiğindeyiz ve bu boş bir söz değil. BİZİMbu bizim gerçeğimiz.
Bu güçlü vizyona kollarınız sarılı olarak başladığınızda, kelimenin tam anlamıyla her şey mümkündür. Gerçekten inanmalı ve bu inanç için çok çalışmalısınız. . Ve bu tamamen yeniden icat anında, koridorları aşma, yeni üyeler oluşturma, yeni sesleri kutlama ve birlikte dünyayı değiştirebilecek bir şey inşa etme fırsatımız var. Ve şimdiye kadar söyleyebileceğim kadarıyla, sen bunun için yaratılmışsın.

Twitter 2.0’ın başarısı tamamen bizim sorumluluğumuzdadır.
 

Büyük düşünmemiz gerekiyor.
Dönüşmemiz gerekiyor.
Her zaman birlikte yapmalıyız.

Ve tüm bunları ilk ilkelerden yola çıkarak, varsayımlarımızı sorgulayarak ve sıfırdan yeni bir şey inşa ederek yapabiliriz. Gezegendeki her insanın, ortağın ve yaratıcının ellerine yeni bir gelecek verme şansına çok az kişi sahiptir.

İşte tam da bu yüzden buradayım – hepinizle.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu