Ekonomi

Ümit Özdağ, Zafer Partisi’nin seçim beyannamesini açıkladı

Ümit Özdağ, Ankara’da bir otelde düzenlenen “Seçim Manifestosu Tanıtım Toplantısı”nda parti olarak Atatürkçülük çizgisinden vazgeçmeyeceklerini vurgulayarak, iktidara geldiklerinde mültecileri ülkelerine göndereceklerini söyledi. .

Sermaye çevrelerine ve büyükelçilere borçları olmadığını belirten Özdağ, “Bu nedenle Londra’dan gelen telefonla masaya oturmayız, Londra’dan gelen telefonla masaya da dönmeyiz. ” dedi.

Özdağ, Zafer Partisi’nin mültecileri vatanlarına göndermek için hazırladığı Anadolu Kalesi projesinin insanlık tarihinin en büyük ve en hızlı geri dönüş operasyonu olduğunu iddia etti.

Türkiye’deki 13 milyon mülteci ve kaçağı bir yıl içinde zorla vatanlarına gönderecek tek ittifak ve parti olduklarını belirten Özdağ, Türk gençliğinin ve kadınının gerçek temsilcileri olduklarını savundu.

Özdağ, “Ata İttifakı ve Zafer Partisi, Erdoğan’ın cumhurbaşkanlığına ve AK Parti iktidarına son verecek tek ittifak ve tek partidir. Çünkü Cumhur İttifakı’ndan oy alan tek muhalefet partisi Zafer Partisi’dir.” söz konusu.

“İkinci varyantta Sinan Ogan’ı destekleyeceğiz”

Zafer Partisi Genel Başkanı Özdağ, Kars ve Iğdır’da HDP adayının kazanmasını engellemek için milletvekili adayı çıkarmadıklarını belirterek, vatansever gördükleri adayı hangi ittifaktan olursa olsun destekleyeceklerini söyledi.

Özdağ, cumhurbaşkanlığı seçimiyle ilgili de “İkinci turda Sinan Ogan’ı destekleyeceğiz” dedi. dedi.

Zafer Partisi ve Çet İttifakı seçmeninin sorgulayıcı, zeki ve meydan okuyan seçmenler olduğunu ifade eden Özdağ, oy verirken isimlere değil Atatürk Cumhuriyeti’nin savunulmasına oy verdiğini söyledi.

Özdağ, “Zafer Partisi Türkiye Cumhuriyeti’ni bölmek isteyenlere asla taviz vermeyecek, masaya bile oturmayacaktır.” ifadeleri kullandı.

“Anayasa’nın ilk 4 maddesi değişmeyecek”

Ata İttifakı’nı kurarken oluşturulan mutabakat zaptı dışına asla çıkmayacaklarını vurgulayan Özdağ, Anayasa’nın ilk 4 maddesinin değişmeyeceğini ve 1924’te kurulan milli üniter laik Türk devletinden vazgeçilmeyeceğini söyledi.

İktidara gelmeleri halinde Türkiye Varlık Fonu’nu kapatacaklarını ifade eden Özdağ, TİKA’nın insani yardım adı altında diğer ülke ve halklara yılda 8 milyar dolar aktardığını ve bunu durduracaklarını kaydetti.

“Serbest ticaret alanı üzerinden AB ile yeni bir ilişki”

AB ile tam üyelik sürecini durdurup serbest bölge üzerinden yeni bir bağlantı başlatarak ekonomiye büyük bir ivme kazandırmayı hedeflediklerini anlatan Özdağ, şunları kaydetti: şok edin ve onu bir yüksek teknoloji şehri haline getirin.

Özdağ, mültecileri anavatanlarına gönderirken “entegre istihbarat sistemi” kuracaklarını ve “Tertemiz Türkiye” projesiyle uyuşturucuya karşı tarihin en kapsamlı operasyonlarını başlatacaklarını söyledi.

Dünyanın hatasız savaşa girdiğini ve dünyanın büyük bir silahlanma yarışı başlattığını belirten Özdağ, “Dünya yeni bir savaşa yaklaşırken TSK’da ‘çelik miğfer’ dediğimiz büyük bir askeri reform projesini hayata geçireceğiz. Askeri eğitime liseden değil ortaokuldan başlayacağız. Kuleli Askeri Lisesi, Deniz ve Hava Lisesini açacağız, Hava Harp Okullarını ve Harp Okulu’nu eski statüsüne kavuşturacağız, yeniden kuracağız. askeri yargıyı kurun.” söz konusu.

Özdağ, Zafer Partisi üyelerinden tekrar tekrar Türk halkına anlatmalarını istedi.

haberhaskoy.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
Başa dön tuşu