Haber

Ukraynalı model Alona Savchenko sevgilisi tarafından öldürüldü ve cansız bedeni parçalandı.

27 yaşındaki Ukraynalı model Alona Savchenko, Tayland’ın Bangkok kentinde 25 yaşındaki erkek arkadaşı Jan Jerzy Lagoda-Filippow ile kaldığı bir otel odasında erkek arkadaşı tarafından öldürüldü.

YAŞAM BEDENİNİ KESİR

Daily Mail’de yer alan habere göre, cinayet öncesi güvenlik kameralarında çiftin otel odalarına giderken oldukça neşeli olduğu görüldü. Genç modeli henüz bilinmeyen bir nedenle öldüren Jan, ertesi sabah elinde bir bavulla otelden tek başına, telaş ve telaş içinde çıkınca, görevliler şüphelenip polisi aradı. haberler verilmiş. Jan’ın bindiği taksi şoförü de şüpheli davranışını görünce otele haber verdi ve arama motorunda ölü bir kişinin cesedinin nasıl parçalanacağını araştırdı. Taksicinin aramasının ardından odaya giren otel görevlileri, modelin cansız bedenini kanlar içinde, elleri, kolları ve bacakları kesilmiş halde buldu.

KAÇMAYA ÇALIŞIRKEN YAKALANDILAR

Polis ekipleri, Jan’ı ülkeden kaçmaya çalışırken sınırda yakaladı. Jan’ın gözaltındayken herhangi bir pişmanlık belirtisi göstermediği belirtiliyor. Polis, ekiplerinin gözaltındayken son derece rahat davranan ve konuşmayan Jan’ın durumu hakkında Polonya büyükelçiliğine bilgi verildiğini söyledi.

haber-sarayduzu.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kartal evden eve nakliyat
Başa dön tuşu