Haber

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel istifa etti

Tepkilere rağmen Melek Mosso lakaplı Melek Davarcı, seçim sürecinde AK Parti seçmenine hakaretler yağdırdı. Süleymanpaşa Belediyesi tarafından düzenlenen Tekirdağ Kiraz FestivaliKonserin ardından yeni bir gelişme yaşandı.

Görevinden istifa etti

Melek Davarcı ( Melek Mosso Konseri ile gündeme gelen Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, gelen tepkiler üzerine Ankara’ya çağrıldı. Yüksel burada savunmasını yaptıktan sonra istifa etti.

Yüksel’in yerine Başkan Yardımcısı Hüseyin Uzunlar atandı.

ANGEL DAVARCI’NIN (MOSSO) MİLLETE VERDİĞİ ZARAR VE SONRASI

Şarkıcı Melek Davarcı (( Melek Mosso)Süleymanpaşa Belediyesi tarafından düzenlenen Tekirdağ Kiraz Festivali’ndeBelediye Başkanı Cüneyt Yüksel’in sahneye çıkıp Mosso ile birlikte şarkı söylemesi büyük infial yarattı.

CÜNEYT YÜKSEL KENDİNİ BÖYLE SAVUNDU

Bu konser AK Partililer arasında büyük tepkilere neden oldu, AK Parti’den Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, ” ‘Milletimizin birlik ve beraberlik içinde olması’ vurgusunu dikkate alarak, konserin iptal edilmesinin toplumsal ayrışmayı körükleyecek ve farklı polemiklere yer açacak bir hamle olacağı inancıyla etkinliğimizi sürdürme kararı aldık.‘ diyerek kendini savundu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kartal evden eve nakliyat
Başa dön tuşu