Haber

Seçim günü CHP Bursa il binası önünde ‘arıza’ kazısı

Bursa’da seçim koordinasyon merkezi olarak görev yapacak, seçim ve sayımların ardından merkezden ve çevre ilçelerden çok sayıda araç Cumhuriyet Halk Partisi Bursa İl Başkanlığı’nın bulunduğu Kayalı Caddesi’nden giriş çıkış yapacak. il başkanlık binası önü, UEDAŞ ekipleri ‘arıza’ gerekçesiyle yola çıktı. kazı yapılmıştır.

“YETKİLERİN BİR DEĞERLENDİRME YAPMAYI UMUYORUM”

Artı Gerçek’in haberine göre CHP İl Başkanı Turgut Özkan duruma tepki gösterdi. Özkan, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Yaklaşık 1 saat önce UEDAŞ ekipleri il binamızın önüne gelerek arıza olduğunu belirterek kazı yapmaları gerektiğini söyledi.” Özkan şöyle devam etti: “Ayrıca doğal seçim uyum merkezimizin il binamız olduğunu, birçok göreve hazır elektronik aparatların bulunduğunu ve il binamız seçim uyum merkezi olduğu için seçimi buradan takip edeceğimizi ve yapamayacağımızı söyledik. en ufak bir elektrik kesintisini tolere edin.

Yetkililerle görüştük, sorunu çözmeye çalışıyoruz. Şu anda bir analiz bulmaya çalışıyorlar ama tabi bunun niyetinden emin değiliz. Şimdilik sorunun çözülmesi yönündeki açıklamalarını kabul ediyoruz ama tam seçim uyum merkezimiz olan il binamızın önünde hafriyat çalışması yapılması kabul edilemez. Umarım yetkililer bir analiz bulur.”

haberhavsa.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kartal evden eve nakliyat
Başa dön tuşu