Ekonomi

MetropolCard, Babalar Günü’nde kurumsal çalışanlara dijital hediye seçenekleri sunuyor

Dijital yemek kartı MetropolCard, kurumsal hediye platformu GiftPay ile kurumsal ödüller ve ihtiyaçlara yönelik hızlı, güvenilir ve dijital çözümler sunarken, kurum çalışanlarına Babalar Günü’nde seçkin markalardan dilediklerini seçme fırsatı sunuyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Babalar Günü’nde çalışanlarını memnun etmek isteyen kurumlar, GiftPay yemek kartı ile çalışanlarına online formda gönderebilecekleri dijital bir kod göndererek birçok farklı kategori ve yemek alternatifi ile iç motivasyonlarını artırmayı hedefliyor.

Sunduğu hizmetlerde kolay, güvenilir ve kolay kullanım deneyimini ön plana çıkaran MetropolCard, tüm bireysel kullanıcılarına, GiftPay bakiyesine kredi kartları ile yükleme yaptıklarında anında yükledikleri tutarın %15’i kadar ekstra bakiye sağlamaktadır. MetropolCard Taşınabilir Uygulaması.

Bu özel günde babalarını mutlu etmek isteyenler için özel anlaşmalı markalar, geniş üye ağı ve yüksek çalışan memnuniyeti sunan GiftPay, Türkiye’nin 81 ilinde 50 binden fazla noktada geçerlidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kartal evden eve nakliyat
Başa dön tuşu