Yaşam

İsmail Saymaz’ın depremzedelerle ilgili sözleri linç edilen Eda Ece’ye yanıt: Bıktık bu pisliklerden

Gazeteci İsmail Saymaz, dün gece ödül aldığı törende Eda Ece’nin “Deprem bölgesine yaptığımız her şeyi başkaları yaptı, sandıktan anladık” diyen Eda Ece’ye tepki gösterdi.

“BU LEZZETLERDEN BIKTIM”

Sosyal medya hesabından Eda Ece’ye övgüler yağdıran Saymaz, “Dişsiz bir oyuncu çıkıyor. ‘Yılın Kapak Kızı’ ödül töreniyle alakası yok ama halkımıza getirerek hakaret ediyor. Depremzedelere yapılan yardımlar ve onların oy tercihleri.Sonra bu tüm muhalefete gidiyor.Bıktık bu pisliklerden” ifadelerini kullandı.

EDA ECE DEPREM MAĞDURLARI HAKKINDA NE DEDİ?

Şubat ayında dergi çekimiyle ödüle layık görülen Eda Ece, “Ocak ayında onunla işbirliği yaparak kapak kızı oldum. Canım yandı. O kadar çok durumda kaldım ki oyunculuk ve şöhretin hiçbir değeri yok. Hayvan hakları için de çalışıyoruz.Bütün bunları arka planda yaptım.Herkes beni Yasak Elma dizisindeki Neşeli Yıldız olarak bilir.Ama aslında kanıyordu.Bu yıl çok farklı bir yıldı,haftaya düğünüm var. .Sahaya yaptığımız her şeyi başkaları yaptı sandılar sandıktan anladık.Çok travmatik bir yıldı.Pandemiden sağ çıktık 6.dönemde dizim bitmedi ve ben de hastalandım. Bir de seçimden falan bahsederken gerginlikten kamburlaştım” dedi.

haberladik.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kartal evden eve nakliyat
Başa dön tuşu