Haber

İnesmek’te Ders Kayıtları Başladı

İnegöl Belediyesi Sanat ve Mesleki Eğitim (İNESMEK) kurslarının yeni dönem kayıtları başladı. 11-30 Eylül tarihleri ​​arasında vatandaşlar 28 farklı kursa online başvuru yapabilecek.

İnegöl Belediyesi’nin vatandaşlara hem meslek hem de hobi edinme olanağı sağladığı Sanat ve Mesleki Eğitim Kursları (İNESMEK) yeni dönem kayıtları almaya başladı. Geçtiğimiz yıllarda ilçe halkının büyük ilgisini çeken İnegöl Belediyesi’nin İNESMEK kurslarına online başvurular 11-30 Eylül tarihleri ​​arasında ders.inegol.bel.tr/FlexCityKurs/ adresinden yapılabilecek.

Kurs kayıtlarının başlamasına ilişkin açıklama yapan Belediye Başkanı Alper Taban, “İlimizde bugüne kadar onbinlerce vatandaşımızın yararlandığı, yeni meslekler, yeni hobiler ve beceriler kazandırdığı İNESMEK kurslarımıza yeni dönem kayıtlarımız başlamıştır. El sanatları kursu 11 Eylül Pazartesi günü başladı. 30 Eylül’de sona erecek İNESMEK kurslarına başvurular internet üzerinden yapılıyor. İNESMEK kurslarına başvuracak vatandaşlarımız kur.inegol.bel.tr/FlexCityKurs/ adresinden başvurularını yapabilirler. Kış dönemini daha faydalı geçirmek için tüm vatandaşlarımızı kurslarımıza bekliyoruz” dedi.

AÇILACAK DERSLER

İnegöl Belediyesi Sanat ve Mesleki Eğitim Kursları bu yıl 28 farklı branşta gerçekleştirilecek. Açılacak kurslar şu şekilde: İngilizce, Diksiyon, Bilgisayar İşletmenliği, Kadın Elbise Dikimi, İğne Oyası, Tel Kesme, İş ve Sosyal Hayatta Bağlantı, El Nakış, Etkili ve Hızlı Okuma, F Klavye, Kuaförlük, Bilgisayar Destekli 2D Çizim , Genel Muhasebe, Tezhip Sanatı, Filografi, Amigurimi Bebek Yapımı, Çarpmaya Dokunma, Wayuu Çanta Yapımı, Dekoratif Ev Aksesuarları Hazırlama, Ahşap Yakma, Ahşap Oyma ve Ahşap Kakma Sanatı, Üç Boyutlu Kağıt Rölyef, Çeyiz Eseri Hazırlama, Döşeme-Dantel- Angrez-Punch Nakış, Ahşap Boyama, Pasta ve Yiyecek Üretimi, Yağlıboya Fotoğrafçılığı.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kartal evden eve nakliyat
Başa dön tuşu