Yaşam

İnci Yılmaz Şimşek’in Kedi ve Adam kitabı farklı konulara ışık tutuyor

ensonhaber.com

Edebiyat dünyasının parlayan yıldızlarından İnci Yılmaz Şimşek’in ödüllü öyküsü şimdi kitap olarak okurlarıyla buluşuyor. Ödüllü çeşitli öykü yarışmalarında dikkatleri üzerine çeken eğitimci ve yazar, Bir Kedi ve Bir Adam adlı kitabında okurlarıyla buluşuyor.

Kitapta yer alan öyküler, her yaştan okuyucunun keyifle okuyabileceği sürükleyici ve etkileyici bir içeriğe sahip.

Yazarın çeşitli dijital kültür sanat sayfalarında ve basılı dergilerde yayınlanan öyküleri, ödüllü öyküsü Bir Kedi ve Bir Adam ile bir araya getirilerek okurların beğenisine sunuldu.

Öykü kitabının ön geliştirme editörlüğünü ödüllü yazar ve şair Betül Fırat yaptı. Mythos Yayınları tarafından yayına hazırlanan kitap, Yol Akademi Yayınları’nın düzenlediği öykü dokümanı yarışmasında birinci seçilen öykü seçkisi ile birlikte raflardaki yerini aldı.

Önemli bahislere ışık tutan kitap

Yirmi farklı öyküden oluşan Kedi ve Adam, insan bağlarından sokak hayvanlarına, yoksulluktan kent yaşamına farklı açılardan unutulmaz deneyimler sunuyor okurlarına.

Toplumsal yaraların da yer aldığı kitap, çocuk istismarı, kadına yönelik şiddet gibi değerli konulara ışık tutuyor.

Okurların merakla beklediği İnci Yılmaz Şimşek imzalı Bir Kedi ve Bir Adam adlı öykü kitabı edebiyat dünyasına yeni bir soluk getiriyor ve okurları derinden etkileyecek bir deneyim sunuyor.

Kitap sayfası için link:

[email protected]

gercusajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
Başa dön tuşu